Overlords of Oblivion

Overlords of Oblivion rol yapma oyununa ücretsiz sahip olabilirsiniz.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut22M
  • Sürüm1.0.19
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciNeocraft Limited
Overlords of Oblivion indir; Cennet ve cehennemin orduları dünyanın ilk günlerinden beri bitmeyen bir savaş içerisinde yer alıyor.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek oynayacağınız Overlords of Oblivion mobil oyununda fantastik bir dünya sizi bekliyor. Burada zorlu oyun görevleri içerisinde yer alacak, özgün hamleler doğrultusunda hareket edecek ve ardından heyecan verici bir deneyim yaşayarak maceranın tadını çıkaracaksınız. Cennet ve cehennemin orduları dünyanın ilk günlerinden beri bitmeyen bir savaş içerisinde yer alıyor. Son derece tehlikeli ve son derece heyecan verici bir maceranın içerisinde yer alarak kendi taktiklerinizi geliştirmeye yönelik hareket edeceksiniz.

Bu sonsuz çatışma arasında, ölümlüler krallığı yükseliyor. Krallığınızı her zamankinden daha başarılı bir konuma getirmek adına taktiksel becerilerinizi kullanın ve ardından yükseltici oyun ögelerinin sahibi olun. Hem zorlu hem de heyecan verici bir savaş dünyası sizi bekliyor. Görsel efektlerin ve macera dolu bir deneyimin tadını çıkarmak için Overlords of Oblivion mobil oyununda yer alın. Oyun içerisinde meleğin kanadı düştüğünde denge bozulur. Ölüm yine her yanı sarabilir.

Bu sebeple sebeple güçlendirici oyun ögelerini değerlendirerek ölüm birliklerini ortadan kaldırmaya çalışacaksınız. Bereket şehri ve insanlığın son kalesi Eleland, Lord Mammon'un ve şeytan lejyonlarının bir sonraki hedefi haline geldi, umutsuzca mücadele etti. Kıyametle yüzleşmek için güçlü bir ele, kurtarıcıya, bir Overlord'a ihtiyacınız vardır. Bu sebeple kahramanlık becerilerinizi kullanarak arena içerisinde taktikse bir şekilde görevlerinize odaklanın. Güçlü savaş tecrübesi ile aksiyon RPG dünyasında krallığınızı güçlendirmeye çalışacaksınız. Bu sebeple her oyun kaynağını değerlendirerek özgün hamleleriniz doğrultusunda hareket etmeye çalışacaksınız.

Dodge, blok, hava kombinasyonları, dövüş oyunu gibi bir maceranın içerisinde yer alın. Gelişmiş oyun özelliklerini değerlendirerek arena içerisinde kazancınızı artırmaya yönelik hareket edeceksiniz. Her Overlord farklı yetenek ve güçlere sahip çeşitli avatarlara sahip olduğunuz anda savaş alanında başarı elde edebilirsiniz. Harika ekipman ve arkadaşlarınız için değerli eşyalar için çeşitli zindanları keşfedin ve fethedin.
Gerçek zamanlı PVE oynanışı için savaş alanlarının her birini değerlendirerek ilerlemeniz gerekiyor. Kendinizi güçlendirin ve kazanmaya yönelik hamleler yapın.

Kendi güçlerinizin farkına varın ve gelişimlerinizi bu doğrultuda gerçekleştirerek arena içerisinde kazanan kişi olma yolunda emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Lonca sınıflarını değiştirin, birlikte güçlü bir lonca kurma pozisyonunu bulmaya yönelik hareket edin. Savaşın en büyük kahramanı siz olacaksınız. Bu sebeple her oyun sahnesini değerlendirerek hareket etmeniz gerekiyor. Dünyanın her yerindeki oyuncularla savaşın, rakiplerinizi yenmek için strateji kullanın. Gerçek zamanlı PVP'de daha yüksek derecelerde rekabet edin.

Rekabetin sınırlarını genişleterek kazanan kişi olma yolunda emin adımlarla ilerleme kat edin. Farklı oyunlarla 1'e1,3'e 3, 5'e 5 ve 30 ile 30 arasındaki çeşitli PVP modları arasından kendi tercihlerinizi yapmaya odaklanın. Kendinizi güçlendirdiğiniz taktirde krallığınızı geliştirecek oyun ögelerinin sahibi olabilirsiniz. Özgün hareket edin ve savaşı kazanın.

Overlords of Oblivion indir